Či už máte unavenú, dehydratovanú alebo ochabnutú pleť, vrásky, pocit ťažkých nôh, alebo postavu, ktorá potrebuje pred letom skrášlenie, PHYT'S vytvoril ošetrenia na mieru, ktoré vyhovujú potrebám každej z vás. Ošetrenia PHYT'S boli navrhnuté tak, aby skombinovali odbornú znalosť, efektívnosť a prirodzenú autentickosť.


Vaša odborníčka na krásu

Zabudnite všetko, čo ste si doteraz mysleli o kozmetických salónoch a tradičných kozmetičkách. Naturo-Esthétique® je metóda školenia žien, ktoré si sú vedomé dôležitosti prirodzenej krásy, aromaterapie a fytoterapie, a ktoré sa rozhodli školiť sa v aktívnych BIO kozmetických procedúrach.
Naturo-kozmetička je pozorná k vašim potrebám, svoju procedúru začne s dôkladnou beauty analýzou, aby vám mohla poradiť tú najlepšiu starostlivosť pre váš typ pleti a životný štýl. Účinnosť produktov PHYT'S, na tvár a telo, spolu s odbornosťou a jedinečnou masážou, zaistia mimoriadne výsledky, ktoré hovoria samy za seba. Pre predĺženie účinku profesionálnych ošetrení vám vaša kozmetička odporučí režim na domácu starostlivosť, prispôsobený potrebám vašej pleti.

Kozmetičky, ktoré vykonávajú ošetrenie PHYT'S a predaj produktov, sú plne kvalifikované a absolvovali školenia. Naše Naturo-kozmetičky ponúkajú pre svojich klientov certifikované 100% prírodné ošetrenie tváre. Používajú vysoko kvalitné, čisté a aktívne produkty, ktoré poskytujú viditeľné a mimoriadne výsledky. Naše profesionálne ošetrenia sú balené v individuálnych sklenených ampulkách na zaručenie čistoty a zaistenie čerstvosti produktu. Každá ampulka je otvorená špeciálne pre vás a navyše sú bez parabénov, fenoxyetanolu, GMO a syntetických konzervačných látok.
Každý salón dostal školenia pokrývajúce znalosti o predaji produktov, histórii značky, etických záväzkoch, certifikátoch, a samozrejme o ošetreniach tváre, ktoré zahŕňajú naše špeciálne masáže. Každé ošetrenie vyžaduje špeciálne postupy. Masážne pohyby vykonávané kozmetičkami sú inšpirované čínskou medicínou, shiatsu, reflexológiou, Californskou masážou, lymfatickým odvodnením a relaxačnými technikami.

Dovoľte svojej Naturo-kozmetičke a produktom PHYT'S poskytnúť vám dokonalé a bezpečné pohladenie prírodou.