Vďaka čomu je kozmetika PHYT'S výnimočná?

 

Zo stoviek našich produktov, každý jeden disponuje certifikáciou COSMEBIO. PHYT'S už 51 rokov vyrába produkty bez konzervačných látok, produkty obsahujú 100% prírodné zložky, čo je pri tak širokej ponuke produktov skutočne výnimočné.

100% prírodné zloženie. Produkty PHYT'S sú vyrobené z esenciálnych olejov, komplexnej synergie rastlinných extraktov, kvetov, listov a kôry stromov, panenských olejov, minerálov a prírodných vitamínov.

Naše produkty sú definované ako BIO-Aktívna starostlivosť o pleť. BIO-Aktívne znamená, že okrem absencie chemikálií a znečisťujúcich látok používaných v surovinách (pesticídy, chemické hnojivá, GMO, CMR), ktoré sa v priebehu času môžu hromadiť v tele, produkt obsahuje významné množstvo účinných látok, ktoré vytvárajú úžasné výsledky, ktoré môžete cítiť a tiež vidieť na svojej pleti.

Dôležitosť zníženie vplyvu chemikálií v životnom prostredí. Snažíme sa chrániť naše životné prostredie, jeho biodiverzitu a prirodzenú rovnováhu.

Všetky obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov.

Ochrana životného prostredia (napr. držadlá štetcov sa vyrábajú z udržateľných lesov, produkty sa netestujú na zvieratách, obaly rúžov sú vyrobené z kukurice, ...).

Prírodné ingrediencie majú viac príbuznosti s prirodzenými zložkami epidermy. Sú lepšie absorbované telom, pretože existuje organický vzťah medzi epidermou a rastlinami.

Naše profesionálne produkty sú balené v špeciálnych sklenených ampulkách, čo umožňuje kozmetičkám pracovať vždy s čerstvými produktmi bez syntetických prísad a s vysokým obsahom účinných látok.

V kozmetických salónoch Vám kozmetička po diagnostike vašej pleti odporučí zo širokej škály našich produktov tie najvhodnejšie na váš typ pleti.

V ponuke máme 18 druhov tvárových ošetrení a 11 druhov ošetrení na telo. Takto široký sortiment ponúka individuálne personalizované ošetrenie pre všetky vekové kategórie, typy pleti a taktiež pre pánov.

Ku kozmetickým ošetreniam patria aj špeciálne postupy a 15 rôznych účinných masáží, ktoré sa používajú individuálne pri jednotlivých ošetreniach.

Na mnohé naše produkty sa robili testy účinnosti, ktoré dokazujú ich vysokú účinnosť.

V súčasnosti je kozmetika PHYT'S vo viac ako 45 krajinách sveta a len v samotnom Francúzsku vo viac ako 3 000 kozmetických salónoch a wellness hoteloch.